آخرین اخبار : 

سام درخشانی و همسرش

wpid-8_wm.jpg

سام درخشانی و همسرش

ازدواج بعد از 35 سالگی

سام:10 سال پیش زمانی که سریال «سال های برف و بنفشه» را بازی می کردم، وقتی در مصاحبه ها نظرم را درباره ازدواج می پرسیدند، جوابم این بود که ازدواج اتفاقی است که باید در زندگی آدم ها پیش بیاید و هیچ ربطی به سن و سال ندارد. هنوز هم همین حرف را می زنم و به نظرم برای ازدواج، آدم باید قلابش گیر کند. من متولد 1354 هستم و عسل متولد 1362. به نظر خودم اختلاف بین 5 تا 8 سال اختلاف سنی خوبی برای یک ازدواج است. البته از همان ابتدا تصمیم من برای ازدواج از سن 35 سالگی به بعد بود. از 35 سالگی به بعد نگاه من یک نگاه جست وجوگرایانه بود و نیم نگاهی به این موضوع داشتم که فرد مورد نظرم را برای ازدواج پیدا کنم ولی هیچ وقت این موضوع را بروز نمی دادم و چراغ خاموش پیش می رفتم!
سام درخشانی و همسرش
فرار از یک ازدواج سنتی
سام:شرایط امروز دیگر شرایطی نیست که خواستگاری ها خیلی به صورت سنتی برگزار شود؛ یعنی بشخصه ازدواج سنتی را برای خودم در نظر نداشتم. دوست داشتم وقتی قرار است ازدواج کنم، همراه با شور و عشق و علاقه مندی باشد. اینکه فرد مورد نظرم را پیدا کنم، اشتراکات و تفاهم ها را بین خودمان پیدا کنیم و با علاقه ای که بین مان به وجود می آید، ازدواج کنیم.

سام درخشانی و همسرش

استرس من، آرامش همسرم
سام:وقتی عسل را دیدم و با او آشنا شدم، متوجه ویژگی هایی در او شدم که واقعا برای من خیلی مهم بود؛ مثلا شرایط کاری ما فضایی پرهیاهو و پراسترس دارد که روی من هم اثر گذاشته اما عسل عکس این شرایط، فردی آرام و صبور است. آرامش او در زندگی واقعا به من کمک می کند و می توانیم همدیگر را پوشش دهیم. ضمن اینکه خانواده عسل خانواده ای واقعا محترم هستند؛ البته عامیانه اش این است که او سر سفره پدر و مادرش بزرگ شده است و واقعا خانواده دار است. در مدتی که برای آشنایی بیشتر با هم بیرون می رفتیم، عسل بدون هیچ بهانه و تعارفی باید سر ساعت به منزل باز می گشت و خانواده اش روی این موارد تاکید زیادی داشتند و اتفاقا این موضوع برایم خیلی مهم بود.
سام درخشانی و همسرش
عسل:سام خصوصیات خوب زیادی دارد. . . احترام گذاشتن سام به خانواده برایم خیلی جالب توجه بود. اینکه به قوانین خانواده خیلی احترام می گذاشت و خدا را شکر یک رابطه واقعا محترمانه بین ما وجود دارد. همه آدم ها وجدان دارند ولی اهمیت دادن به این وجدان در آدم ها متفاوت است. سام قلب خیلی پاکی دارد و این پاکی، هم در قلب سام است و هم در رفتارش.
علاقه ای مشترک به نام بچه
سام:در کنار همه مسائل، روحیات و اخلاقیات مان با هم سازگار بود و مهم تر از همه اینکه عسل هم مانند من به بچه علاقه مند است. چون در اجتماع امروزی خیلی باب شده که بچه دوست ندارند یا اصلا تصمیم به بچه دار شدن ندارند. این موضوع را در بین خیلی از دوستان خودم هم می بینم!

ویدئو های مرتبط:
سام درخشانی
عکس سام درخشانی و همسرش
سام درخشانی و همسرش
سام درخشاني و همسرش
همسر سام درخشانی
سام درخشانی و نرگس محمدی